Charakterystyka Rasy

Owczarek staroniemiecki to piękny pies o ciekawym wyglądzie i wspaniałym charakterze. Jest ceniony przede wszystkim ze względu na swoje przyjazne i zrównoważone usposobienie. Jest posłuszny, cierpliwy i chętny do współpracy z człowiekiem. Dzięki swojemu łagodnemu charakterowi może być dobrym towarzyszem dla dzieci i doskonałym psem rodzinnym. Jest to rasa inteligentna i łatwo ucząca się, co sprawia, że jest doskonałym psem do szkolenia i pracy. Owczarek staroniemiecki może być wspaniałym kompanem dla całej rodziny.
Owczarek staroniemiecki to pies charakteryzujący się niezwykłą mądrością i oddaniem. Często wykorzystywany jest jako pies użytkowy ze względu na jego wytrzymałość, mocną budowę i siłę. Jako pies rodzinny okazuje sympatię do dzieci, łagodność i chęć do zabawy. Lubi wyzwania, cechuje się odwagą, dlatego też często zasila szeregi służb mundurowych takich jak policja czy straż graniczna. Owczarki staroniemieckie to psy wyróżniające się bardzo zrównoważonym charakterem, z natury są bardzo wierne i opiekuńcze.
Rasa tych psów jest również znana ze swoich zdolności obronnych i ochronnych. Są one naturalnie czujne i gotowe do działania w celu ochrony swojego terytorium i rodziny. 

Dane kontaktowe

Hodowla Owczarków Staroniemieckich
SkollHati

44-240 Żory
Śląskie
POLAND

Małgorzata Jurczyk
tel. +48602711628

e-mail: hodowlaskollhati@gmail.com

Przynależność

© Copyright 2023 ViKuS - Wszystkie Prawa zastrzeżone

Translate »